آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Border Siege [war & risk] v2.1.2

Border Siege v2.0.1 – war & risk یک بازی استراتژیک است که سبکی مانند بازی کلاسیک Risk دارد و برای بازی سریع بهینه‌سازی شده است. این بازی از دو تا شش بازیکن را پشتیبانی می‌کند، با هر ترکیبی از بازیکنان واقعی و هوش مصنوعی. می‌توانید به صورت محلی بازی کنید و یا بخش چند نفره آنلاین را امتحان کنید.

 

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 50 نقشه باکیفیت

استفاده از گرافیک برداری برای پشتیبانی تمامی رزولوشن‌ها

قابلیت بازی به صورت افقی و عمودی در گوشی‌ها و تبلت‌ها

رابط کاربری لمسی طراحی شده برای اندروید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود