آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Danmaku Unlimited 2 v1.0.14 + data

Danmaku Unlimited 2 نسخه دوم بازی اکشن فضایی برای اندروید است که در آن باید همه‌چیر را منفجر کنید. این بازی سبکی مدرن از بازی‌های کلاسیک ژاپنی را بر روی دستگاه‌های موبایل ارائه می‌کند که تاکنون کمتر کسی نظیر ان را دیده است! در این بازی تا جایی که می‌توانید پیشروی کنید و امتیاز کسب کنید و با رگبار گلوله دشمنان را نابود کنید.

ویژگی‌ها:

در 5 مرحله زیبا و پر از زد و خورد با دشمنان بیشمار مبارزه کنید

دارای 4 درجه سختی متفاوت

از میان دو حالت بازی مختلف یکی را انتخاب کنید

هزاران دستاورد برای باز کردن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود