آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Garfield Kart Fast & Furry v1.043 + data

در بامزه‌ترین بازی مسابقه اتومبیلرانی با نام Garfield Kart Fast & Furry به گارفیلد و دوستانش ملحق شده و با آن‌ها رقابت کنید. از بهترین مهارت‌های راننگی خود استفاده کنید تا بتوانید در چالش‌های بسیاری برنده شوید. با وجود موانع مختلف مانند سر خوردن، پرتاب شدن اشیاء، فنرهای جهنده، الماس‌های انفجاری و … مهارت‌های راننگی شما کاملاً مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

 

ویژگی‌ها:

با گارفیلد و دوستانش در 80 مرحله چالش‌برانگیز رقابت کنید

دارای حالت‌های مختلف بازی

زمان‌های خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کنید

دارای دو حالت کنترل، با حسگر ژیروسکوپ و یا با استفاده از دکمه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود