آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lightbot – Programming Puzzles v1.3.7

Lightbot – Programming Puzzles نام یک بازی پازل و جذاب که مکانیک و پتانسیل بسیار خوبی دارد . تنها کافی است به روبات دستور دهید تا کارها را برای شما انجام دهد و پازل ها را برای شما حل نماید . این بازی شامل 50 مرحله هیجانی و 20 سطح چالشی ارائه شده که بدون شک انجام آن لذت بخش خواهد بود . بازی را به بچه های خود معرفی کرده و به آن ها اجازه دهید تا با چالش ها دست و پنجه نرم کنند . شایان ذکر است که این بازی به صورت کامل با زبان های  انگلیسی، فرانسوی، روسی، پرتغالی برزیل، اسپانیایی، سنتی و چینی ساده شده، نروژی، اسلوونیایی، رومانیایی، اندونزیایی، سازگاری دارد . 

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن 18 زبان جدید به بازی

رفع برخی اشکالات جزئی

سازگار با تبلت ها 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود