آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gun Master 2 v1.0.12 + data

در بازی Gun Master 2 می‌توانید انواع سلاح‌های مورد علاقه خود را ارتقاء دهید، سفارشی کنید و با استفاده از آنها به تیراندازی بپردازید! در این بازی بیش از 24 سلاح گرم بسیار واقع‌گرایانه و کاملاً مرگبار منتظر شما هستند. می‌توانید با استفاده از کلت‌ها، تنفگ‌ها، تفنگ تک‌تیرانداز، تنگ ساچمه‌ای و بسیاری دیگر، زرادخانه مخصوص به خود را بسازید. پس از آماده سازی اسلحه می‌توانید آن را در تعداد زیادی منطقه تیراندازی امتحان کنید. در آنجا می‌توانید با استفاده از سیبل‌ها دقت سلاح خود را امتحان کرده و یا به آدمک‌ها شلیک کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود