آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Twisty Hollow v1.0.5 + data

یک شهردار خودگماشته شهر Twisty Hollow را با دستورات مزخرف از نظم خارج کرده است. در این بازی باید با برآورده کردن نیازهای شهروندان این شهر از آنها پشتیبانی کنید. ترکیبات هوشمندانه ایجاد کنید تا محصولات جدید ایجاد شود، مثلاً کشاورز+سطل+گاو=شیر! فقط در کارتان سریع باشید، زیرا اینها مردم بی‌تابی هستند.

ویژگی‌ها:

50 مرحله پر از غافلگیریهای متنوع

نیازهای مشتریهای عجیب و غریب را برآورده کنید

دارای کنترل منحصربه‌فرد، طراحی شده مخصوص دستگاه‌های لمسی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود