آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

The Sagas of Fire*Wolf v1.2707 + data

در بازی The Sagas of Fire*Wolf گرگ آتشین از روستای خودش تبعید و عازم بیابان شده است. در مسیرش با تعداد زیادی خطرهای مختلف مواجه شده و حقیقت میراثشی که برایش باقی مانده را متوجه می‌شود. این بازی به سبک نقش‌آفرینی بوده و به شکل کتاب داستان ارائه می‌شود.

ویژگی‌ها:

4 کتاب در یک بازی

از طریق مبارزات تجربه کسب کنید و گرگ آتشین را ارتقاء دهید

از جادوهای قدرتمند مانند توانایی فلج کردن دشمن، نامرئی شدن و پرتاب توپ آتشین استفاده کنید

کتاب را به صورت افقی و یا عمودی بر روی تبلت خود بخوانید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود