آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hello Kitty Jewel Town Match 3 v3.0.13

در بازی Hello Kitty Jewel Town  به داستان گربه ها و دوستان وحشی اش بپیوندید و با حل پازل های فانتزی به جواهرات و طلاها دسترسی پیدا کنید . پازل ها را به صورت یکنواخت در کنار یکدیگر بچینید و سپس تمامی آن ها را حل نمایید . شایان ذکر است که جلوه های صوتی به کار رفته در این بازی فوق العاده جذاب ارائه شده است . با حل پازل ها می توانید جواهرات متعدد را بسازید و با ساخت جواهرات قادر به ثبت امتیازات خود خواهید بود .

 

تغییرات نسخه 3.0.13 :

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود اجرای بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود