آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

کارایی گوشی خود را چند برابر کنید. نشانگر میزان باتری به درصد مدیریت و تمیز کردن رم گوشی مدیریت و تمیز کردن حافظه مدیریت مصرف اینترنت و وای فای

دانلود کنید
آگهی

با استفاده از نرم افزار پیکستیکر به سادگی و با استفاده از عکس های خود استیکرهای تلگرامی بسازید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دانلود کنید
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Frontline: The Longest Day v1.13 + data

در بازی Frontline: The Longest Day بازیکنان نیروهای متفقین را در تعدادی از معروف‌ترین نبردهای جنگ جهانی دوم فرماندهی می‌کنند تا اروپا را از دست ارتش آلمان در آورند. این بازی در ۵ مأموریت چالش‌برانگیز اتفاق می‌افتد که همه آن‌ها از مأموریت‌های واقعی تاریخی الهام گرفته شده‌اند. در این بازی بازیکنان با تصمیمات دشواری مواجه می‌شوند و باید همه جوانب را در نظر گرفته و از سطوح بهترین بهره را ببرند.

ویژگی‌ها:

سیستم نبردهای پیچیده و قابلیت‌های ویژه برای تمامی واحدهای جنگی

نقشه‌ها طوری طراحی شده تا نشان‌دهنده سطح واقعی زمین باشند

دارای گرافیک منحصربه‌فرد با جزئیات بالا

دیدگاه ها

  • موقع نصب میگه قابل تجزیه نیست

پاسخ دهید