آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Escape from LaVille 2 v1.1

پس از  ناپدید شدن کاراگاه کمپبل در لاویل، کسی باید اسرار این مورد مرموز را کشف کند. در بازی Escape from LaVille 2 در نقش لیونل استاربرد بازی کنید و همه معماها را حل کرده و سعی کنید زندگی کاراگاه کمپبل را نجات دهید. در این بازی به کاوش در ده‌ها منظره مختلف بپردازید، سرنخ‌ها را پیدا کرده و سعی کنید پرونده را حل کنید.

ویژگی‌ها :

تعداد بسیاری آیتم برای پیدا کردن

موسیقی زمینه زیبا و هیجان‌انگیز

موجود در زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، چینی و ژاپنی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود