آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Heart Rate BPM Monitor: Cardio v1.0

Heart Rate BPM Monitor: Cardio یک برنامه ساده و زیبا در حوزه سلامت است که با استفاده از آن می‌توانید ضربان قلب خود را اندازه‌گیری کنید تا اهداف تناسب اندام خود را بهتر پیگیری کنید. این برنامه دوربین دستگاه اندرویدی شما را به خدمت می‌گیرد تا با استفاده از آن تغییرات رنگ نوک انگشت شما را هنگامی که خون در آن جریان پیدا می‌کند، تشخیص دهد. با استفاده از این برنامه ضربان قلب خود را درست مانند یک دستگاه واقعی مشاهده خواهید کرد. می‌توانید برای تجزیه و تحلیل آسان، اندازه‌گیری‌ها را پیگیری کنید و وضعیت خود را از لحاظ میزان ضربان قلب مشاهده کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • فقط میتونم بگم یک شاهکار پزشکیه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود