GoldenDict v1.6.4

GoldenDict سریع‌ترین برنامه فرهنگ لغت برای اندروید است که از فرمت‌های دیکشنری بسیاری پشتیبانی می‌کند. می‌توانید از فایل‌های دیکشنری برنامه‌هایی مانند Lingvo، Babylon، Stardict، Lingoes و Dictd در این برنامه استفاده کنید. این برنامه در یک چشم به هم زدن لغت مورد نظر شما را برایتان پیدا کرده و معنی آن را نشان می‌دهد. این برنامه بدون فایل‌های دیکشنری مانند یک پلیر بدون موسیقی است، می‌توانید این فایل‌ها را با استفاده از ایننترنت دانلود و استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

نمایش کامل محتوا شامل عکس و صدا

سرعت بالا حتی در صورتی که تعداد زیادی دیکشنری بر روی آن نصب کنید

ترجمه سریع متن کپی شده در حافظه موقت

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • البته من برای نصب در کامپیوتر میخوام بدونم نه گوشی

    متشکرم

  • با سلام میشه لطفا اگر کسی بلده بطور کامل برای من توضیح بده که اولا چطوری همه دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی تاپ و نیز انگلیسی به فارسی را رایگان دانلود کنم ( یعنی از چه سایتی میتونم رایگان بگیرم؟)

    و ثانیا مهمتر ازهمهبطور کاملا شفاف از اول برام توضیح بده که چطوری در دیکشنری گلدن دیک بیارمشون؟ همه فقط میگن میشه به گلوسریهاش اضافه کرد اما نمیدونم از کجا و چطوری باید برم . میشه دقیق و کامل یکی محض رضای خدا توضیح بده که منم بفهمم؟

دیدگاهتان را بنویسید