GoldenDict v1.6.4

GoldenDict سریع‌ترین برنامه فرهنگ لغت برای اندروید است که از فرمت‌های دیکشنری بسیاری پشتیبانی می‌کند. می‌توانید از فایل‌های دیکشنری برنامه‌هایی مانند Lingvo، Babylon، Stardict، Lingoes و Dictd در این برنامه استفاده کنید. این برنامه در یک چشم به هم زدن لغت مورد نظر شما را برایتان پیدا کرده و معنی آن را نشان می‌دهد. این برنامه بدون فایل‌های دیکشنری مانند یک پلیر بدون موسیقی است، می‌توانید این فایل‌ها را با استفاده از ایننترنت دانلود و استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

نمایش کامل محتوا شامل عکس و صدا

سرعت بالا حتی در صورتی که تعداد زیادی دیکشنری بر روی آن نصب کنید

ترجمه سریع متن کپی شده در حافظه موقت

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید دانلود رایگان اینستایار

دیدگاه ها

  • البته من برای نصب در کامپیوتر میخوام بدونم نه گوشی

    متشکرم

  • با سلام میشه لطفا اگر کسی بلده بطور کامل برای من توضیح بده که اولا چطوری همه دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی تاپ و نیز انگلیسی به فارسی را رایگان دانلود کنم ( یعنی از چه سایتی میتونم رایگان بگیرم؟)

    و ثانیا مهمتر ازهمهبطور کاملا شفاف از اول برام توضیح بده که چطوری در دیکشنری گلدن دیک بیارمشون؟ همه فقط میگن میشه به گلوسریهاش اضافه کرد اما نمیدونم از کجا و چطوری باید برم . میشه دقیق و کامل یکی محض رضای خدا توضیح بده که منم بفهمم؟

دیدگاهتان را بنویسید