آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Conquest! Medieval Realms v1.5.3

هدف شما در بازی Conquest! Medieval Realms تسخیر زمین دشمنان می باشد . ارتش مخالفان را برای همیشه شکست داده و آن را نابود نمایید . در این بازی پنج ملت برای به دست آوردن تخت پادشاهی با یکدیگر به جنگ می پردازند . شما بایستی یک طرف را انتخاب کرده و از آن تیم حمایت کنید . همین حالا تصمیم بگیرید که طرف کدام ملت خواهید بود . به عنوان فرمانده ارتش مقدمات حمله را برنامه ریزی کنید . توجه داشته که تعداد حالات ارائه شده بسیار زیاد می باشد . ساختمان های زیبا و شیک را طراحی کرده و دشمنان را نابود کنید . با استفاده از سواره نظام های خود به سمت دشمنان حرکت نمایید .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن قابلیت های جدید به بازی

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

رفع مشکل حرکت سواره نظام

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود