آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

House Secrets v1.3

در بازی House Secrets هر خانه دارای اسرار منحصر به فرد خود می باشد ! برخی از این اسرار تا حدودی تا به حال کشف نشده و برخی دیگر نیز تا به حال کشف شده است . در این بازی شما به عنوان یک بازیکن وظیفه دارید وارد خانه ها شده و سپس اتاق را باز نموده و در نهایت اسرار مربوط به هر اتاق را نیز پیدا کنید . چیزی که شما را ممکن است تا مقداری آزار دهد سطح دشواری بازی است . این بازی با سطح دشواری فوق العاده سختی ارائه شده به طوری که مغز شما را به چالش خواهد کشانید . مواظب محددویت زمانی نیز باشید . آیتم های جذاب را پیدا کنید و رمز و اسرار اتاق ها را بفهمید .

ویژگی های اصلی:

وجود حالت های مختلف در بازی

پیدا کردن اسرار اتاق ها

اعمال محدودیت زمانی

وجود حالت پاداشی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود