آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lost in Perspective v1.2 + data

در بازی Lost in Perspective یک آقای سبز رنگ در مارپیچ یک دنیای بسیار دور گیر افتاده است. او ناامیدانه در حال جست و جو برای یافتن راه خروج است، که همیشه توسط یک پرچم نشان داده می‌شود. اما مارپیچ به صورتی که هست، فرار از آن غیر ممکن می‌باشد. او باید با فیزیکی بسیار مشابه با چیزی که انسان‌ها بر روی زمین تحربه می‌کنند، روبرو شود، اما با کمی تفاوت. تنها کسی که می‌تواند به او کمک کند شما هستید! شما باید راهی برای فرار او ایجاد کنید. زاویه دید را تغییر دهید تا او بتواند به پرچم دست پیدا کند. دقت داشته باشید که تنها یک راه برای فرار وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود