آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MiniChase v1.0.0

در بازی MiniChase  شما بایستی به یک بانک دستبرد برده و پول آن جا را بدزدید و سپس وارد وسیله نقلیه خود شوید . چگونه می توانید پول زیادی را از بانک خارج کنید ؟ فراموش نکنید که سرعت عمل در این بازی فوق العاده مهم و کاربردی است. چه مدت می توانید وسیله نقلیه خود را از پلیس دور کنید ؟ آیا فکر می کنید که بتوانید از دست پلیس فرار کنید ؟ کافی است خودتان امتحان نمایید . دوستان خود را به چالش کشیده و مراحل را به اتمام برسانید . اگر طرفدار بازی های رانندگی هستید توصیه می کنیم که حتما این بازی جذاب را امتحان نمایید .

ویژگی های اصلی:

دعوت از دوستان برای انجام بازی

خارج کردن پول از بانک

گیم پلی شگفت انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود