آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Piano Master v2.10

با نصب Piano Master بر روی گوشی می توانید به یک استاد پیانور تبدیل شوید . به راحتی پیانو بنوازید و آهنگ های مورد علاقه خود را بخوانید . این برنامه برای گوشی هایی که دارای صفحه نمایش 4 به بالا دارند توصیه می شود . تجربه بسیار خوبی از پیانو زدن را با این نرم افزار داشته باشید . سطح ها و حالت های دشواری را انتخاب نموده و سپس آهنگ های سخت تری را بنوازید . سبک های موسیقی را مطابق با میل و علاقه خودتان انتخاب نمایید . این برنامه بسیار مناسب برای کودکان ، بزرگسالان و نوجوانان و جوانان نیز می باشد .

ویژگی های اصلی:

انتخاب سبک های متفاوت از پیانو

ارائه برنامه بدون تبلیغات اضافه

پیانو زدن به صورت حرفه ای

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود