آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chrooma 1.1.1

Chrooma یک بازی پازل سرگرم کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن باید دایره‌های همرنگ را به یکدیگر متصل کنید، اما دقت داشته باشید که همه دایره‌ها انگشت شما را دنبال خواهند کرد! قوانین بازی واقعاً ساده‌اند، از دروازه‌ها و تیغ‌ها استفاده کرده تا به هدف برسید، ذهن خود را باز کنید و همه راه حل‌های ممکن را امتحان کنید تا بتوانید آن راهی که شما را به سه ستاره می‌رساند را پیدا کنید. می‌توانید با کسب سه ستاره در همه مراحل قفل مرحله‌های جدید را باز کنید. رنگ منوی بازی با هر بار اجرا تغییر می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود