آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tiny Gem Hunter v1.4.2

Tiny Gem Hunter یک بازی پازل آسان و سرگرم کننده برای اندروید است که شامل انفجارهایی به سبک Arkanoid و موانع مختلف می‌باشد و طراحی‌های متفاوت مراحل به بازیکن تفکر استراتژیک و تجربه‌ای سرگرم کننده را ارائه می‌دهد. داستان بازی درباره دوستی یک دختر و دایناسور کوچک است که برای به‌دست آوردن سنگ‌های قیمتی در غارهای سراسر دنیا به کاوش می‌پردازند.

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی ساده و سرعتی  با 7 جزیره ویژه و بیش از 140 مرحله

دارای شخصیت‌های دوست داشتنی و داستان‌های بامزه

سیستم شبکه اجتماعی برای به چالش کشیدن دوستانتان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود