آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Cube v1.2.10 + data

به جهان مکعبی The Cubes  خوش آمدید ! این بازی ممکن است شما را به دنیای واقعی یا مجازی ببرد . بسیاری از سرنخ ها را پیدا کرده و پازل های مربوط به بازی را حل نمایید . فراموش نکنید که این بازی به زبان های زنده دنیا اعم از زبان های کره ای، فرانسوی، اندونزیایی، عربستان، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی ترجمه شده است . شما باید وارد این اتاق مرموز شده و رمز و رازهای مربوط به آن را کشف نمایید . اتاق های مرموز در انتظار ورود شما عزیزان هستند . منتظر به روز رسانی های ترجمه و مراحل نیز باشید .

 

ویژگی ها :

حل پازل های مکعبی در بازی

وجود مراحل متعدد و جذاب

ترجمه به زبان های مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود