آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید
احتمالا می‌پسندید محبوب ترین نرم افزار های فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید

SlideLock Locker Premium v2.5

SlideLock Locker یک صفحه قفل ساده و بی‌نقص برای دستگاه‌های اندرویدی است که ویژگی‌های قدرتمندی برای اعلان‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این برنامه دیگر هیچ‌گاه اعلان‌ها را از دست نخواهید داد!

ویژگی‌ها :

جایگزینی ساده و بی‌نقص برای صفحه قفل اندروید

برای باز کردن قفل، صفحه را به راست بکشید و برای دسترسی به دوربین صفحه را به چپ بکشید

نمایش اعلان‌ها با جزئیات بالا با قابلیت اجرای اقدامات مختلف مانند دو بار لمس برای باز کردن

روشن شدن صفحه برای مدتی کوتاه هنگام دریافت اعلان

مصرف پایین باتری

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود