آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Edna & Harvey – The Puzzle v1.0.2

پازل ها و چالش های بازی Edna & Harvey – The Puzzle  را حل نموده و مراحل را به اتمام برسانید . تمام تلاش خود را به کار بگیرید و پازل ها را با بهترین سرعت ممکن حل کنید . هوش مصنوعی به کار رفته در این بازی فوق العاده حرفه ای و جذاب طراحی شده است . این بازی برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان نیز بسیار مناسب و کارآمد می باشد . حالت چند نفره را انتخاب کرده و بازی را با دوستان خود انجام دهید . دقت داشته باشید که بایستی پازل ها را با سرعت بسیار بالا و دقت کامل حل نمایید .

ویژگی های اصلی:

وجود پازل های فراوان و جذاب

انتخاب حالت چند نفره

مناسب برای تمام سنین

گیم پلی جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود