آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Swap Heroes 2 v1.1

Swap Heroes 2 یک بازی ماجراجویانه ساده به سبک استراتژیک نوبتی است که در آن گروهی از قهرمانان شجاع را تشکیل می‌دهید و در مأموریت‌های متنوع با دشمنان خود به مبارزه می‌پردازید. در محیط‌های زیبا به ماجراجویی پرداخته و در نبرد نهایی با شوالیه تاریکی مخوف مواجه شوید!

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی ساده نوبتی با یادگیری بسیار آسان

گروهی متشکل از 8 قهرمان منحصربه‌فرد را تشکیل دهید

در 10 محیط جدید گروه خود را هدایت کنید

با بیش از 30 نوع دشمن چالش‌برانگیز به مبارزه بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود