آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lcons 5.0 (Lollipop) v2.0

Lcons 5.0 (Lollipop) یک مجموعه آیکان زیبا و مدرن برای اندروید است که از آخرین سبک طراحی متریال در اندروید نسخه 5.0 آبنبات‌ چوبی الهام گرفته است. این مجموعه شامل بیش از 600 آیکان سفارشی و بیش از 25 والپیپر در رزولوشن qhd می‌باشد. آیکان‌های این مجموعه دارای رزولوشن 192×192 هستند که وضوح کافی را بر روی هر دستگاهی تضمین می‌کنند. این مجموعه از اکثر لانچرهای معروف مانند Apex، Nova، Holo، Solo، Smart، Atom، Aviate، ADW، Action و Go پشتیبانی می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود