آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Religion Simulator v1.0

Religion Simulator  بهریت شبیه ساز بازی استراتژیک برای سیستم عامل اندروید می باشد . این بازی به شما عزیزان اجازه می دهد تا خودتان را سر فرصت بسازید و سپس تصمیم بگیرید . شما بایستی در اولین فرصت دین خود را توسعه داده و سپس معابد ، ساختمان ها و مکان های مقدس متعددی را تاسیس نمایید . هدف شما این است که بر جهان مسلط شوید . شما همچنین می توانید از سلاح های مختلف برای از بین بردن مخالفان نیز استفاده نمایید . این بازی بهترین شبیه ساز توسعه و رواج دین برای گوشی های اندرویدی می باشد . فراموش نکیند که گیم پلی این بازی فوق العاده اعتیادر آور نیز می باشد .

ویژگی های اصلی:

ایجاد مکان های مقدس و اماکن مذهبی

جنبه های فلسفی و جامعه شناختی

توسعه و گسترش دین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود