آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ShuffleBoard DX v1.32

Shuffle Board DX یک بازی پازل سرگرم کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن باید یک دیسک را با انگشت خود به بالا پرتاب کنید تا بتواند به بالاترین ارتفاع ممکن دست پیدا کند.

ویژگی‌ها:

گرافیک محسور کننده و حرکت دیسک با دقت بالا

افکت‌های صوتی بامزه هنگامی که به دیسک‌های دیگر برخورد می‌کنید

با هر سرعتی که می‌خواهید بازی کنید، می‌توانید میان نوبت‌ها و حتی هنگامی که نوبت شماست بدون خطا توقف کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود