آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Swapps! All Apps, Everywhere v2.3.4

Swapps! All Apps, Everywhere همیشه در اختیار شماست، هنگامی که در حال بازی، مطالعه و یا گوش دادن به موسیقی هستید، همیشه می‌توانید با کشیدن انگشت خود از لبه‌ها، به برنامه‌ای دیگر جابجا شوید. Swapps برنامه‌های اخیر را برای شما به نمایش می‌گذارد تا بتوانید سریعتر به آنها دسترسی داشته باشید، همچنین قابلیت دسترسی به تمامی برنامه‌ها نیز وجود دارد.

ویژگی‌ها:

انیمیشن‌های جذاب برای جابجایی و اجرا

قابلیت غیر فعال کردن آیکان اعلان

در هر زمانی و در هر برنامه‌ای که هستید می‌توانید به سایر برنامه‌ها دسترسی داشته باشید

قابلیت سفارشی‌سازی کامل ناحیه سوایپ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود