آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chess Puzzles – iChess v4.0.3

Chess Puzzles – iChess یک بازی شطرنج برای دستگاه‌های اندرویدی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون نیاز به پیدا کردن رقیب و یا انجام یک بازی کامل، به تمرین شطرنج بپردازید. این بازی بیش از 1000 پازل شطرنج از مسابقات FIDE را به صورت آفلاین در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویژگی‌ها:

دارای سه درجه سختی مختلف 

پازل‌های آفلاین بدون نیاز به ارتباط اینترنتی

می‌توانید فایل PGN خود را بارگذاری کنید

می‌توانید پیشرفت خود را پیگیری کنید

پازل‌های مورد علاقه خود را علامت‌گذاری کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود