آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jolly Jam v3.1 + data

Jolly Jam سبکی جدید از بازی‌های پازل در اندروید را به شما ارائه می‌کند. در این بازی شاهزاده جم به شما نیاز دارد تا به او کمک کنید شاهزاده هانی و پادشاه جلی را نجات دهید. در صدها مرحله سرگرم کننده سعی کنید غول شیطانی و نوکرانش را شکست دهید.

ویژگی‌ها:

با استراتژی مناسب ژله‌های میوه‌ای را با یکدیگر تطبیق دهید و با هیولاها به مبارزه بپردازید

با استفاده از حملات زنجیره‌ای و شتاب‌دهنده‌ها انفجارهای رنگارنگ ایجاد کنید

دوستان خود و دیگر بازیکنان سراسر دنیا را به چالش بکشید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود