آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

GEAK Compass v2.5

قطب‌نمای GEAK Compass یکی دیگر از برنامه‌های توسعه دهنده GEAK برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که با استفاده از آن دیگر هیچ‌گاه مسیری را اشتباهی نخواهید رفت.

ویژگی‌ها:

قطب‌نمای دقیق و حساس با ظاهری واضح برای نشان دادن جهت به شما

حجم این برنامه تنها 1 مگابایت است که باعث سریعتر شدن آن گردیده

اگر دستگاه شما از این ویژگی‌ها پشتیبانی کند، این برنامه قابلیت نمایش طول و عرض جغرافیایی، میزان فشار و ارتفاع را نیز دارد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود