آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Diamond Dots Splash 1.3

جواهرهای گمشده Diamond Dots Splash را پیدا نمایید . در این بازی شما بایستی جواهرهای یک رنگ را کنار یکدیگر قرار داده و سپس رنگ های مشابه را نابود نمایید . با استفاده از سیستم طرح بندی های مختلف مراحل این بازی را به اتمام برسانید . به صورت کاملا جادویی شکلک های یک رنگ را از بین ببرید و امتیازات متعددی را به دست آورید . با سخت ترین و نفسگیر ترین چالش ها رو به روز شده و آن ها را به اتمام برسانید . سنگ های گرانبها را از بین ببرید و در شبکه های اجتماعی رکورد ثبت نمایید .

ویژگی های اصلی:

از بین بردن جواهرهای یک رنگ

چالش های متفاوت و جذاب

گرافیک خیلی خوب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود