آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Underground Racing Rivals v1.21

آیا برای به چالش کشیدن رانندگان حرفه‌ای مسابقات غیرقانونی شهر آماده‌اید؟ Underground Racing Rivals تنها بازی مسابقات اتومبیل‌رانی برای اندروید است که حس و هیجان واقعی سرعت‌های باور نکردنی را به شما ارائه می‌کند.

ویژگی‌ها:

با بهترین رانندگان مسابقه دهید و با برنده شدن پول خود را افزایش دهید

با جمع‌آوری پول به اندازه کافی می‌توانید اتومبیل‌های قدرتمندتری بخرید!

با بازیکنانی از سراسر دنیا برای رکورد کمترین زمان رقابت کنید

با استفاده از 7 اتومبیل پیشرفته رانندگی کرده و آنها را ارتقاء دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود