آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Block Amok v1.17

در بازی Block Amok شما کنترل یک گوسفند را بر عهده دارید و باید پازل‌های مختلف را حل کنید، قطارها را هدایت کنید، سازه‌ها را منفجر کنید و گاوها را شلیک کنید! این بازی به سبک کارتونی بوده و گیم‌پلی فوق‌العاده اعتیادآوری دارد. گاوهایی که در مزرعه در حال چرا هستند ممکن است در حل پازل و تخریب به شما کمک کنند.

ویژگی‌ها:

تخریب سازه‌ها در بی‌نهایت مرحله متنوع

سازه‌ها به طور پیوسته تغییر می‌کنند که هر بار پازلی جدید ایجاد می‌شود

شخصیت‌ها و وسایل نقلیه اختصاصی برای شما

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود