آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Grand Prix Story v.1.1.6

در بازی Grand Prix Story می‌توانید مدیریت یک تیم مسابقه اتومبیل‌رانی را بر عهده بگیرید. در نقش رئیس تیم خود باز کنید و قبل از فتح جایزه بزرگ مسابقات به آموزش رانندگان و جذب اسپانسر بپردازید. اتومبیل و قطعات جدید توسعه دهید و به هر طریقی که مایلید آنها را سفارشی کنید. آیا می‌توانید از عهده برنده شدن در مسابقات بر بیایید؟ برای انجام این بازی نیازی به داشتن دانش در زمینه اتومبیل‌رانی ندارید. این بازی با گرافیک پیکسلی و گیم‌پلی سرگرم کننده ارائه می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود