آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Root Task Manager v1.2

برنامه Root Task Manager به شما امکان می‌دهد تا دستگاه خود را پاکسازی و بهینه‌سازی کرده و سرعت آن را افزایش دهید. برخلاف سایر برنامه‌های مدیریت پردازش، این برنامه می‌تواند سرویس‌های سیستمی یا سرویس‌های کاربر، برنامه‌های در حال اجرا در پس زمینه و پردازش‌های پیش زمینه را پیدا کند و تا با گزینه‌ها و دستورات مختلف روت به آسانی آنها را مدیریت کنید.

ویژگی‌ها :

ویژگی شتاب‌دهنده که تجربه‌ای بازی بهتر را ارائه می‌دهد

ذخیره نیروی باتری با استفاده از ویژگی خواب زمستانی

پاکسازی رم و مموری با بستن پردازش‌های غیر ضروری

تغییرات نسخه 1.2 :

افزایش ثبات و بهبود عملکرد نرم افزار

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود