آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Elastrix v1.2

Elastrix یک بازی پازل است که قدرت فکری شما را تا حد نهایی به چالش می‌کشد! قوانینن بازی ساده‌اند: بندها را کش بدهید، موجودات کوچک را بر روی آن بپرانید و با استفاده از آنها هدف‌ها را بزنید. اما سادگی بازی همینجا تمام می‌شود! چالش جمع‌آوری جواهرات، کش‌های دیوانه‌وار، موانع متحرک و انجام بهترین پرتاب را به بازی اضافه کنید و ناگهان متوجه می‌شوید که یک ساعت گذشته و شما هنوز شام را حاضر نکرده‌اید!

ویژگی‌‌ها:

بیش از 30 مرحله پر از پازل‌های چالش‌برانگیز

دارای راه حل‌های مختلف، بهترین آنها را پیدا کنید!

آیا می‌توانید همه جواهرات را با یک پرتاب بدست آورید؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود