آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Vopor – Icon Pack v2.1.0

آیکان های مدرن و زیبا Vopor – Icon Pack را در صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود قرار دهید و از کار کردن با گوشی خود نهایت لذت را نیز ببرید. آیکان ها را همراه با پالت های رنگی فوق العاده زیبا و شیک را در صفحه نمایش دیوایس اندرویدی خودتان قرار دهید و از کار کردن با صفحه نمایش احساس لذت کنید. بیش از 2350 آیکان زیبا و منحصر به فرد در این مجموعه قرار داده شده که می توانید از آن ها استفاده نمایید. علاوه بر وجود آیکان های زیبا حدود 70 تصویر زمینه زیبا و فانتزی نیز در مجموعه قرار داده شده است .

ویژگی های اصلی:

وجود 73 تصویر زمینه زیبا و شیک

دردسترس بودن 2300 آیکان زیبا

رابط کاربری زیبا و فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود