آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Alcazar Puzzle 1.2.7

Alcazar Puzzle یک پازل منطقی و معمای پیچیده می باشد که شما بایستی آن را حل نمایید. این بازی جزو یکی از برترین  وبهترین بازی های کلاسیک برای دستگاه های اندرویدی به شمار می رود. قاعده و اساس این بازی مقداری آسان و راحت می باشد. مهارت های خود را طبق منطق به کار ببرید و از آن ها استفاده نمایید. این بازی از 40 مرحله هوشمند و جذاب نیز پشتیبانی می نماید. در نسخه های بعدی سطوح جدیدترو  هیجان انگیز نیز اضافه خواهند شد. دقت داشته باشید که هر پازل یک راه منحصر به فرد دارد.

ویژگی های اصلی:

پازل های منحصر به فرد و جذاب

حل پازل های موجود در بازی

وجود 40 مرحله در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود