آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Profiler – Hidden Object FULL v1.045 + data

در بازی Profiler – Hidden Object FULL بایستی صحنه های مربوط به جرم و جنایت را مورد بررسی قرار داده و سپس سرنخ های متعددی را برای این جرم و جنایت پیدا نمایید. در طول مسیر با شخصیت های جددیتری رو به رو شوید و مهارت های آنان را تا حد قابل توجهی افزایش دهید. خانم اسمیت به زودی جایگزین Deckard می شود. او به مدت چند روز نیز در اینجا خواهد ماند. بدیهی است که شما باید در مورد قتل و کشتار اطلاعات متعددی را به دست آورید. شما باید از کشته شدن اشخاص دیگر نیز جلوگیری نمایید.

ویژگی های اصلیک

بررسی صحنه های مربوط به جرم و جنایت

گیم پلی بی نظیر و فوق العاده جذاب

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

مواجه شدن با شخصیت های جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود