Mystery of Neuschwanstein v1.2.2540.167 + data

مشهور ترین زن جهان که در نقش کی روزنامه نگار واقع شده سعی می کند جرم های مربوط به تاریخ را بررسی کرده و آن را پیگری نماید. توضیحات فوق مربوط به بازی Mystery of Neuschwanstein می باشند .با این خبرنگار همراه شده و در سالن ها ، اتاق های خیره کننده ، زیرزمین ها و .. به کاوش بپردازید. چالش ها را به اتمام رسانده و مراحل را نیز تمام کنید.  پازل های فانتزی و ماجراجویی را حل و فصل نموده و مراحل را به اتمام برسانید . به یاد داشته باشید که این بازی تنها از زبان انگلیسی و آلمانی پشتیبانی می نماید.

 

ویژگی ها :

پشتیبانی از زبان انگلیسی و آلمانی

مواجه شدن با چالش های فانتزی

حل و فصل جرم های تاریخی

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • دیدگاه شما چیست؟*سلام وخسته نباشید …… من این بازی رو دانلود ، و نصب کردم ،،،،ولی موقع بالا اومدن بازی به مشکل برخوردم،،،، که این بازی میخواد خودش اوتماتیک به اینترنت بره ، داخل گوگل پلی گیم ، و یه آی پی درست میکنه ، همه این مراحل و پشت سر میزاره و یه پیغام هم از گوگل برام میاد ،،،!.؟ ولی داخل بازی نمیره ،،،،!؟ آیا این بازی آنلاین هست!؟ چرا تو بازی نمیره!؟ آیا من راه و اشتباه میرم !؟ یا ،،،،،،،اینکه خلاصه ،، چه باید کرد مرسی!؟

دیدگاهتان را بنویسید