آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Black Rainbow HD (Full) v1.0.0 + data

برای هلن استون ماجراجو، بزرگترین ماجراجویی در پیش است. در بازی Black Rainbow HD (Full) به هلن کمک کنید تا از روستای در حال سوختن فرار کند. در جنگل‌های تاریک و خطرناک او را هدایت کرده و به مردم آمازونیا کمک کنید. شیطان پشت پرده بسیار بزرگتر و خطرناکتر از آنی است که کسی حتی بتواند تصورش را هم بکند.

ویژگی‌ها:

در ده‌ها مکان مخفی و مقدس به جست و جو بپردازید

به مردم آمازونیا کمک کنید تاریکی را متوقف کنند

ده‌ها بازی کوچک هیجان‌انگیز را انجام دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود