آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Charmed by PopAppFactory v1.0.1 + data

Charmed by PopAppFactory داستانی درباره موجودات جنگل است که توسط نیروهای جادویی سحر شده‌اند و حالا وظیفه شما به عنوان بازیکن این است که نور را به آنها بازگردانید. در این بازی باید پازل‌های منطقی را حل کنید، پازل‌ها بر اساس متصل کردن نقاط به روشی صحیح و تنها با استفاده از یک حرکت بی‌وقفه حل می‌شوند. هنگامی که شروع به حل یک پازل می‌کنید، دیگر اجازه نخواهید داشت به عقب برگردید و یا بازی را نگه دارید. پازل‌های این بازی ساده شروع شده اما به سرعت به پیچیدگی آنها افزوده می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود