آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Easy Contact Widget Pro v1.6.1

ویجت زیبا و کاربردی Easy Contact Widget Pro به شما امکان می‌دهد تا به مخاطبین برگزیده (و یا همه مخاطبین) خود به آسانی و سرعت بالا دسترسی داشته باشید. می‌توانید مستقیماً از طریق صفحه خانگی تماس برقرار کنید و یا به ارسال ایمیل یا اس ام اس بپردازید. این ویجت در دو اندازه ارائه می‌شود، اندازه 1 در 1 تنها به اندازه یک آیکان فضا اشغال می‌کند، اما کلیک کردن بر روی آن باعث بازشدن منو می‌شود. استفاده از ویجت در اندازه 4 در 2 باعث می‌شود تا همه اقدامات مستقیماً در دسترسی شما باشند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود