آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hare In The Hat v1.1.1

Hare In The Hat یک بازی زیبای ماجراجویانه کارتونی به سبک اشاره و کلیک برای اندروید است که در آن باید پازل‌ها و بازی‌های کوچک متنوع با درجات سختی متفاوت را انجام دهید. این بازی سبک اشیاء پنهان را با گیم‌پلی بازی‌های خروج از اتاق و پازل‌های مختلف مانند شطرنج و برج هانوی ترکیب می‌کند. شعبده‌باز بدجنس هرشب کلاهی را بر روی خرگوش بیچاره می‌گذارد که مانند یک زندان است! آیا می‌توانید این خرگوش را نجات دهید؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • رادیو رو چیکار کنم؟؟؟
    گیر کردم توش

  • من که گیر کردم توش.
    یکی راهنماییم کنه رادیو رو چکار کنم.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود