آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Scorched – Combat Racing v2.555256G1 + data

به زمین بایر دنیای غریبه ها خوش آمدید ! در بازی Scorched – Combat Racing شما باید از یک جهنم به سمت یک چیز سواری حرکت نمایید. در این بازی وظیفه شما به عنوان یک بازیکن این است که سوار بر ماشین جنگی خود شده و در مسابقات مرگبار شرکت کنید. در محیط های مختلف با ماشین های دیگر رقابت کنید و آن ها را نابود نمایید . دیگران به چالش بکشانید و امتیازات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . در محیط های کاملا متفاوت شرکت کرده و با اتومبیل های دیگر مبارزه کنید . 

ویژگی های اصلی:

مبارزه با اتومبیل های مختلف

مبارزه در شرایط مختلف 

گرافیک شگفت انگیز جذاب

سفارشی سازی اتومبیل ها

گیم پلی سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود