آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mutants vs The Chosen: Traitor v1.1

Mutants vs The Chosen: Traitor یک بازی ماجراجویانه به سبک اشاره و کلیک است که در آن باید به قهرمان اصلی با نام ریام کمک کنید تا از موجودات جهش یافته دفاع کند. این بازی دارای گرافیک طراحی شده با دست، جوی عجیب و غریب از آینده، پازل‌هایی که در آن باید از مغز خود استفاده کنید و داستانی درگیر کننده می‌باشد.

ویژگی‌ها:

گرافیک طراحی شده

دو برابر شدن تعداد صحنه‌ها نسبت به نسخه اول

بازی کلاسیک اشاره و کلیک، بهینه‌سازی شده برای گوشی‌ها و تبلت‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود