آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Paranormal Escape v1.0 + data

به دنیای ماوراءالطبیعه و غیر غابل توصیف خوش آمدید! اگر تا به حال فکر می‌کردید که هیولاها و ارواح، افسانه‌ای بوده و تنها در کتاب‌ها پیدا می‌شوند، حالا باید در این مورد تجدید نظر کنید. در بازی Paranormal Escape شما در نقش یک مأمور جوان بازی می‌کنید که باید انواع پازل‌های اسرارآمیز را حل کرده و از محل فرار کند. هر مرحله موردی جدید است که در آن باید با تفکر خلاقانه سعی کنید حقیقت را پیدا کنید. در این بازی با اتفاقات غیر عادی، آثار غیر انسانی، موجودات فضایی و حتی سفر در زمان روبرو خواهید شد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود