آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Snoopys Sugar Drop Remix v1.0.8.3

در بازی Snoopy’s Sugar Drop Remix در بیش از 200 مرحله آب‌نباتی، خوردنی‌های وسوسه‌انگیز را با یکدیگر تطبیق دهید و امتیاز بگیرید. همه شخصیت‌های PEANUTS را ملاقات کرده و از آیتم‌های قدرتی و افکت‌های هیجان‌انگیز استفاه کنید.

ویژگی‌ها:

بیش از 200 مرحله سرگرم کننده 

با جابجا کردن شیرینی‌های رنگارنگ ترکیبات خوشمزه ایجاد کنید

مراحل را به اتمام برسانید تا شخصیت‌های PEANUTS باز شوند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود