آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jumpy Car 1.0

مواظب باشید تا اتومبیل هایی که انتخاب می کنید در جهت مخالف شما حرکت ننمایند. بنابراین لازم است به سرعت بپرید و با ماشین های دیگر تصادف نکنید . توضیحات فوق مربوط به بازی Jumpy Car می باشند . در این بازی شما به عنوان یک بازیکن وظیفه دارید تا اجازه ندهید اتومبیل های موجود خلاف جهت شما حرکت نمایند. گیم پلی و واکنش نسبت به این بازی فوق العاده اعتیاد آور و هیجان انگیز نیز می باشد. آیا دوست دارید این چالش را بپذیرید ؟ اگر جواب شما مثبت است همین حالا این بازی را امتحان کنید.

ویژگی های اصلی:

مواجه شدن با چالش های فراوان و متعدد

گیم پلی بی نظیر و فانتزی بازی

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود