آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Red Herring 1.5.1

بازی Red Herring بخشی از پازل کلمات بوده که بایستی آن ها را حل نمایید. در این بازی کلمات به صورت کامل گروه بندی و دسته بندی شده اند. بعضی از کلمات با هم هم معنی بوده و داخل آن ها چند کلمه مزاحم نیز وجود دارد که بایستی آن کلمه مزاحم را حذف نمایید. این بازی یک پازل منحصر به فرد و نوین برای دستگاه های مبتنی بر اندروید می باشد. این بازی پازلی با سه سطح دشواری ارائه شده که بسیار مناسب برای کوکد ، نوجوان و حتی خانواده می باشد. پنجاه پازل در بازی وجود دارد که باید آن ها را حل نمایید.

ویژگی های اصلی:

حل پازل های مختلف کلمات

ارائه با سه سطح دشواری

رابط کاربری تمیز 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود